Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mariuszo

Strony: [1]
1
Dyskusje ogólne / Sprzedawanie 318d jako 320d?
« dnia: Stycznia 15, 2014, 05:44:41 pm »
Chciałbym się z Wami podzielić pewną historią jaka spotkała mojego znajomego i za sprawą tego, że miałem mu pomóc w zakupie samochodu również mnie. Mianowicie:

Kolega znalazł bardzo ładne 320d TOURING z Poznania. Przyjechaliśmy na miejsce, pooglądaliśmy samochód i wydawał się dość fajny. Według ogłoszenia miał on 150 KM. Pojeździliśmy pooglądaliśmy, doszło do targowania. Miałem przy sobie laptopa więc mówię do kumpla wklepiemy jeszcze i rozkodujemy VIN... okazało się że wg VIN-u jest to 318d.

Zajrzałem mu w dowód i tam stoi: 320d.

Właściciel mówi, że sam nic nie kombinował, bo gdy go kupił auto było już zarejestrowane w PL, jednak on dowodu nie zmieniał bo kupił go z tego samego powiatu.

Samochodu nie kupiliśmy bo moim zdaniem papiery to podstawa a po drugie sprzedający nie opuścił tyle ile chcieliśmy.

Czy zdarzyła się Wam kiedyś taka historia?

2
Eksploatacja / Myjnie samoobsługowe z aktywną pianą
« dnia: Grudnia 01, 2013, 04:01:25 pm »
Co powiecie na temat takich myjni gdzie zamiast jednego "pistoletu" są 3: pistolet, szczotka i jeszcze końcówka ze środkiem do mycia kół i usuwania owadów. Moim zdaniem extra! Nie trzeba używać wysokiego ciśnienia by pozbywać się owadów i ptasich odchodów.

3
Eksploatacja / Opony zimowe... no właśnie jakie?
« dnia: Listopada 03, 2013, 01:22:12 pm »
Już po wszystkich świętych trzeba szukać zimowych laci. Potrzebuje czegoś fajnego w rozmiarze: 205/55 felga 16" czyli standard. Wulkanizator w moim mieście proponuje mi, że jak nie chce przepłacać to sprzeda mi oponki Dębica Frigo 2 za 1100 zł komplet. Ja znalazłem w internecie oponki Infinity INF 049 które miałbym z przesyłką za 860 zł więc czysta oszczędność co mnie kusi gdyż w portfelu trochę pusto a chciałem sprawę załatwić nim ludzie rzucą się na zimówki jak spadnie pierwszy śnieg.

Strony: [1]