Autor Wątek: Przeróbka zwykłych lamp na xenon  (Przeczytany 2198 razy)

gehen

• Newbie
  • *
Przeróbka zwykłych lamp na xenon
« dnia: Maja 15, 2013, 10:13:16 am »
Chce sobie przerobić lampy na ksenonowe. Czy wystarczy że kupię lampy na allegro od E46 która oryginalnie miała xenon i będzie mi wszystko pasować?

henio

• Newbie
  • *
Odp: Przeróbka zwykłych lamp na xenon
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 20, 2013, 07:41:45 pm »
Chce sobie przerobić lampy na ksenonowe. Czy wystarczy że kupię lampy na allegro od E46 która oryginalnie miała xenon i będzie mi wszystko pasować?

do ksenonów musisz mieć samo-poziomowanie. Na pewno nie przejdzie coś takiego jak włożenie zestawu "xenon H7" do normalnej lampy, bratu dziś za coś takiego dowód zabrali :/

gehen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 20, 2013, 07:42:44 pm »
nigdzie nie napisałem, że chce kupić zestaw Xenon! Piszę o zakupie normalnych, oryginalnych lamp z E46. Jeśli takie lampy dostały homologację to nie widzę problemu by je założyć do swojego auta i mieć xenon. Czy dobrze kombinuję?

kamelio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 20, 2013, 08:00:48 pm »

do ksenonów musisz mieć samo-poziomowanie. Na pewno nie przejdzie coś takiego jak włożenie zestawu "xenon H7" do normalnej lampy, bratu dziś za coś takiego dowód zabrali :/

Bosz czytanie ze zrozumieniem! on pisze o seryjnych lampach od E46. Obawiam się jednak że musisz zamontować samo pozycjonowanie, żeby wszystko było zgodne z prawem!!

Lahmbota

• Newbie
  • *
  • Oznaczenie silnika: Lahmbota
  • Twoje BMW: Lahmbota
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 20, 2016, 09:40:23 am »
U potrazi za informacijama o obradi konvencionalne žarulje za xenon je drukčija, ili isto, međutim, i ono što je bolje.