Autor Wątek: Opony zimowe... no właśnie jakie?  (Przeczytany 1969 razy)

mariuszo

• Newbie
  • *
Opony zimowe... no właśnie jakie?
« dnia: Listopada 03, 2013, 01:22:12 pm »
Już po wszystkich świętych trzeba szukać zimowych laci. Potrzebuje czegoś fajnego w rozmiarze: 205/55 felga 16" czyli standard. Wulkanizator w moim mieście proponuje mi, że jak nie chce przepłacać to sprzeda mi oponki Dębica Frigo 2 za 1100 zł komplet. Ja znalazłem w internecie oponki Infinity INF 049 które miałbym z przesyłką za 860 zł więc czysta oszczędność co mnie kusi gdyż w portfelu trochę pusto a chciałem sprawę załatwić nim ludzie rzucą się na zimówki jak spadnie pierwszy śnieg.

tomaszz

• Newbie
  • *
Odp: Opony zimowe... no właśnie jakie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 19, 2013, 06:26:13 pm »
Bałbym się jeździć na takich oponach. Kup lepiej coś firmowego: Barum, Brigstone, Dunlop.

wetman88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2013, 07:56:41 pm »
Wiadomo, ze mozna kupić drogie opon. Ja kupiłem letnie opony TracMax i różnica miedzy nimi a starymi które miały jeszcze 4 mm bieżnika to przepaść. Nawet teraz na jesień jeszcze nim jeździe i ani razu nie miałem poślizgu czego nie można powiedzieć o jeździe wiosna na tych starych...

marjan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 22, 2014, 11:31:12 am »
Wiadomo, ze mozna kupić drogie opon. Ja kupiłem letnie opony TracMax i różnica miedzy nimi a starymi które miały jeszcze 4 mm bieżnika to przepaść. Nawet teraz na jesień jeszcze nim jeździe i ani razu nie miałem poślizgu czego nie można powiedzieć o jeździe wiosna na tych starych...

Każde nowe opony nawet letnie to prześć jak się mało stare