Autor Wątek: Trójka piątka czy też siódemka  (Przeczytany 1945 razy)

enigno

• Newbie
  • *
Trójka piątka czy też siódemka
« dnia: Stycznia 15, 2014, 12:11:37 am »
No właśnie. Dlaczego BMW serii 3 a nie seria 5 lub 7? Dlaczego wybraliście właśnie BMW 3?

tomek320d

• Newbie
  • *
Odp: Trójka piątka czy też siódemka
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2014, 04:59:22 pm »
No właśnie. Dlaczego BMW serii 3 a nie seria 5 lub 7? Dlaczego wybraliście właśnie BMW 3?

Bo 7-ka to okręt a 5-tka musi mieć minimum 530d pod maską żeby jako tako jechać.

administrator

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 17, 2015, 02:37:32 pm »
Na początku podobały mi się E38. Chciałem już taką kupić. Nie zdecydowałem się jednak bo jak piszą koledzy wyżej żeby to jeździło to musi mieć minimum 3.5 litra w benzynie a ten silnik nie występuje z przekładnią manualną. Natomiast automat to nie dla mnie: nie jestem emerytem.

Piątka, na dzień dzisiejszy powiem jasno: E39 to już stary model... nie wygląda toto. E60 wciąż drogie.

Seria 3 is the best. Nie ma też czegoś takiego, że potem samochód traci na wartości i bardzo trudno go sprzedać bo pali jak smok itp. Kuzyn miał E32 i wiem co to znaczy trudno sprzedać samochód...

ardik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 03, 2015, 11:55:54 pm »
Dobrze utrzymane E32 trzymają cenę, wiem co mówię.

Dla mnie główną wadą serii 5 E39 są źle zabezpieczone progi. Konkretnie: brak plastikowej nakładki. Jak można było to tak rozwiązać w samochodzie za taką kasę? To prawie wpadka na miarę Mercedesa W210. Wpadka o ktorej jednak się tak głośno nie mówi...